O projekte

Stav
50%

Začiatok výstavby:
1. etapa 12/2017 | 2. etapa 6/2018

Ukončená hrubá stavba:
1. etapa 10/2018 | 2. etapa 9/2019

Ukončenie výstavby:
1. etapa 9/2019 | 2. etapa 5/2020

Odovzdanie, kolaudácia:
1. etapa 10/2019 | 2. etapa 6/2020

Nové domy Čierna Voda - blízko mesta i lesa

Ponúkame na predaj rodinné domy – novostavby v radovej zástavbe s garážou a záhradou nachádzajúce sa v obci Chorvátsky Grob, miestna časť Čierna voda.

Rodinné domy sú situované na konci tichej ulici v uzavretej zóne s výstavbou výlučne nízko podlažných RD (štyri koncové pozemky na ulici Janka Kráľa a štyri koncové pozemky na Štúrovej ulici). Pozemky k RD sú vo veľkosti od 346m2 do 482m2 s úžitkovou plochou domov od 140m2 , do 158m2, s odkladacím povalovým priestorom od 20 m2 do 30 m2, garážou 18m2 , balkónom od 3 m2  do 3,5 m2.

RD sú postavené v dvoch alternatívach, ktoré sú navzájom prestriedané s rovnakou dispozíciou obytnej časti. Pri prvej alternatíve je krov orientovaný odkvapovou časťou do ulice a pohľadu dominuje veľký vikier. Pri druhej alternatíve je do ulice orientovaná štítová stena.

Každý rodinný dom je postavený osobitne, t.j. domy medzi sebou nezdieľajú spoločnú stenu, ale je medzi obvodovými nosnými stenami RD vytvorená 12cm vzduchová medzera, ktorá je vyplnená protihlukovou izoláciou hrúbky 8cm a z fasádnej strany uzavretá tepelnou izoláciou. Domy nie sú spojené železobetónovými stropmi ani základmi. Každý typ domu ponúka atraktívny priestor obývacej izby s krbom spolu s jedálňou a kuchyňou. V dome je zabezpečené bohaté presvetlenie obývacej izby a jedálne cez terasové dvere a okná. Súčasťou domu je aj vstavaná garáž s prístupom priamo z obytnej časti domu a samostatným prechodom do záhrady. 

Zhotoviteľom projektu a predávajúcim je priamo stavebná spoločnosť DONAK, s.r.o., ktorá sa opiera o viac ako 20-ročné skúsenosti konateľa firmy so svojimi spolupracovníkmi v oblasti stavebníctva. Už názvov Vám napovedá, že hlavnou činnosťou spoločnosti je výstavba predovšetkým rodinných DOmov NA Kľúč. Spoločnosť má za sebou úspešnú výstavbu desiatok rodinných domov, predovšetkým v lokalite Čierna voda a v okolí Bratislavy.

Nakoľko sú rodinné domy v štádiu výstavby, je možnosť internej úpravy podľa dohody. Rodinné domy sa ponúkajú dokončené, ale aj v štádiu holodomu s možnosťou individuálneho dokončenia interiéru (krb, podlahy, obklady, maľby, interiérové dvere, sanita).

Sme tu pre Vás!

Chcete sa dozvedieť viac? Máte záujem o stavbu, kúpu alebo rekonštrukciu rodinného domu alebo bytu?